محل تبلیغات شما
خو گایز من چک کردم و دیدم همین اول کاری شخصیت کم اوردم ^~^ 
شخصیت موخوام ^~^ 
۳ تا دخمل ^~^ ۳ تا پسل ^~^ 
مث شخصیت خودم مشخصاتشو بدین 
 شخصیت تو بفرستین   لدفا ^~^ 

اسم : نکو 
اسم وسط (اگه داره ^~^ ) : آمی 
فامیلی ش : میزوساکی 
لقباش : پیشی - نکو چان - گربه - باکا چان   ^~^ 
علایق : اکیپشون ( با ماری چان و چند نفر دیگه اکیپ دارن ) - ماری - مردم آزاری (خ کیف میدههها ^~^ ) - پیشی ها - نی نی ها - خل و چل بازی با ماری و اکیپ ^~^ - خوراکیای شیرین 
تنفرات : هوای مرطوب - آدمای رو مخ - پسرا - اینکه یکی اسمشو کامل صدا کنه - چیزای تلخ  - و اسم وسطش 

اخلاق : شر - سادیسمی - بی خیال و خونسرد - رو مخ گه گاهی میره - گاهی باکا میشه - شدیدا وحشیه و خل و چل ^~^ 
ارزو : یه روز کامل بخوابه ^~^ (حد خابالو رو گذرونده این ^~^ ) 
سرگذشت : . ^~^ (نمی گممممم ^~^ ) 
نوع : انسان
گروه : بچه شرا - اکیپ ماری 
کشور : ژاپن اما اومد فرانسه برا تحصیل و اینا ^~^ 
خب یک یا دو - سه تا دختر برا اکیپ ماری اینا میخوام ^~^ پسرا هم نقششون پررنگه نگران نباشید ^~^ و آ گروهای مختلفی داریم میتونید انسان باشید یا ومپایر اصیل زاده یا تبدیل شده .و میتونید شر باشین یا خودشیرین یا درو و اگه سر گذشت دردناکی هم داره شخصیتتون تو خصوصی برام بفرستید عکس هم فراموش نشه ^~^ (پ.ن : میتونید تیکه کلام شخصیتتونم بفرستید و اگه میخواین لو نره تو خصوصی بهم بگین تیکه کلامو  ^~^ ) 
عاهام ^~^ دیگه کسی دخمل نده پر شدن فقط یه پسر موندههه ^~^ 
و آ راستی *~* مرینت چان خ خ خ گومنننن >~< شخصیتت پذیرفته نشد چون تو فیک آلیا  به صورت معمولی جزو شخصیتا هس و اخلاقشم به شرا ننی خورد شخصیتت طرفیت دخملا مریده دیگه دخمل قبول نمی کنممم ولی پسر یکی جا هس ^~^ 
بازم گومن مرینت چان >~< 

من اینجا من اونجا من همه جا

بهـ قیــافهــاشون چنـכ میـــכیــن ≧◉◡◉≦

هــالویــن(>‿◠)✌

^~^ ,خ ,اکیپ ,ماری ,چان ,تو ,تو خصوصی ,و اگه ,رو مخ ,مرینت چان ,خ خ

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رباتیک،نجوم اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها کانون جوانان مرزداران شرقی ترجمه iran car obd tools blog sitderele nvesnabrioupan Cheap Jerseys Wholesale From China, Free Shipping Enjoy! ...