محل تبلیغات شما
خو گایز من چک کردم و دیدم همین اول کاری شخصیت کم اوردم ^~^ 
شخصیت موخوام ^~^ 
۳ تا دخمل ^~^ ۳ تا پسل ^~^ 
مث شخصیت خودم مشخصاتشو بدین 
 شخصیت تو بفرستین   لدفا ^~^ 

اسم : نکو 
اسم وسط (اگه داره ^~^ ) : آمی 
فامیلی ش : میزوساکی 
لقباش : پیشی - نکو چان - گربه - باکا چان   ^~^ 
علایق : اکیپشون ( با ماری چان و چند نفر دیگه اکیپ دارن ) - ماری - مردم آزاری (خ کیف میدههها ^~^ ) - پیشی ها - نی نی ها - خل و چل بازی با ماری و اکیپ ^~^ - خوراکیای شیرین 
تنفرات : هوای مرطوب - آدمای رو مخ - پسرا - اینکه یکی اسمشو کامل صدا کنه - چیزای تلخ  - و اسم وسطش 

اخلاق : شر - سادیسمی - بی خیال و خونسرد - رو مخ گه گاهی میره - گاهی باکا میشه - شدیدا وحشیه و خل و چل ^~^ 
ارزو : یه روز کامل بخوابه ^~^ (حد خابالو رو گذرونده این ^~^ ) 
سرگذشت : . ^~^ (نمی گممممم ^~^ ) 
نوع : انسان
گروه : بچه شرا - اکیپ ماری 
کشور : ژاپن اما اومد فرانسه برا تحصیل و اینا ^~^ 
خب یک یا دو - سه تا دختر برا اکیپ ماری اینا میخوام ^~^ پسرا هم نقششون پررنگه نگران نباشید ^~^ و آ گروهای مختلفی داریم میتونید انسان باشید یا ومپایر اصیل زاده یا تبدیل شده .و میتونید شر باشین یا خودشیرین یا درو و اگه سر گذشت دردناکی هم داره شخصیتتون تو خصوصی برام بفرستید عکس هم فراموش نشه ^~^ (پ.ن : میتونید تیکه کلام شخصیتتونم بفرستید و اگه میخواین لو نره تو خصوصی بهم بگین تیکه کلامو  ^~^ ) 
عاهام ^~^ دیگه کسی دخمل نده پر شدن فقط یه پسر موندههه ^~^ 
و آ راستی *~* مرینت چان خ خ خ گومنننن >~< شخصیتت پذیرفته نشد چون تو فیک آلیا  به صورت معمولی جزو شخصیتا هس و اخلاقشم به شرا ننی خورد شخصیتت طرفیت دخملا مریده دیگه دخمل قبول نمی کنممم ولی پسر یکی جا هس ^~^ 
بازم گومن مرینت چان >~< 

من اینجا من اونجا من همه جا

بهـ قیــافهــاشون چنـכ میـــכیــن ≧◉◡◉≦

هــالویــن(>‿◠)✌

^~^ ,خ ,اکیپ ,ماری ,چان ,تو ,تو خصوصی ,و اگه ,رو مخ ,مرینت چان ,خ خ

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ciakechoni Gloria's page Olin's notes Amanda's site skinakpewell tiopilipo سریال رایگان سریال toculita Reba's page کمپانی آموزش طراحی